Popularne posty

wtorek, 28 czerwca 2011

Co do REKLAM!

Czemu nikt się nie zgłasza do konkursu lub do dodania reklam. Nic nie musicie płacić nie to co na innych blogach, więc w czym jest problem. Nie jestem nieuczciwą osobą lub złą i na pewno by  my się dogadali w każdej sprawie. O co chodzi...!!!?
Same plusy tylko dla was!

Co do konkursu!

Do konkursu na razie zgłosiła się jedna osoba lllooolll1725, a o to jej praca:

poniedziałek, 27 czerwca 2011

UWAGA!!! kONkUrSS...!!!

Organizuje konkurss na najlepszą okładkę Tygodnika FashionStyle. Zgłoszenia przyjmuje w komentarzach.
A zrobione przez was okładki wysyłajcie na mój e-mail ja je wstawię na bloga i wybiorę 3 najlepsze.
Te 3-najlepsze dostaną dyplomy które będą mogły wystawić na swoim blogu lub gdzieś indziej, oraz 3-najlepsze jeśli są zalogowane na FashionStyle polecę na moim blogu na fashionstyle. Pierwsza najlepsza okładka zostanie okładką tygodnika fashionstyle na 2-tygodnie.

Tygodnik FashionStyle

Hejka, to ja, mam nowe wieści! W sobotę zakończyły się zgłoszenia do Miss FashionStyle'06  i wtedy rozpoczęło się głosowanie. Bardzo zacięte głosowanie. A ja bardzo proszę o głosy a link jest TUTAJ
Życzę wszystkim biorącym udział w konkursie powodzenia.
                                                      Pozdro...Hallow Twilight

Reklama

Cześć, jestem Acocieto  i chce zareklamować mój nowy butik o nazwie Styl bez granic.
W tym butiku będzie jeszcze dzisiaj znajdować się nowa kolekcja The Gym. Liczę na to że tam zajrzycie i coś kupicie.
A tu mała reklama obrazkowa:

wtorek, 21 czerwca 2011

Styling>FashionStyle

Siemka, Co Tam!

Postanowiłam założyć ten blok bo uwielbiam robić stylizacje na fashionStyle.
Więc jeśli ktoś chciałby żebym mu zrobiła stylizacje na <FashionStyle> oczywiście za te pieniadze które bedą na tym koncie i jesli nie bedzie duzo ubran to bede kupowac ciuchy w butiku. To piszcie hasło na ten email:
almette12@gmail.com 
Tak jak wczesniej napisałam wyślijcie hasło, oraz napiszcie jaki macie styl lub jaki chcielibyście mieć.
A oto żeby nie było że kradne konta czy coś bo tego nie robie mam swoje, które podoba mi się i nie chce go zmieniać. Kilka stylizacji mojego konta i także metamorfozy konta Katy Hellow.






To były  Moje stylizacje, a teraz metamorfozy Katy Hellow:
Pierwsze dwie są PRZED METAMORFOZA POTEM PO METAMORFOZIE.:



hej, to znowu Ja chciałabym żebyście dodawali się do obserwatorów. Z góry dzięki. Ostatnio zauważyłam że na blogach tego typu osoby reklamują inne blogi. Jeśli ktoś chce wystawić swoją reklame to tylko wystarczy napisac pod podany wcześniej adres e-mailowy co mam napisać w reklamie i dodać sie do obserwatorów. Reklama będzie dużą czcionką pisana.