Popularne posty

wtorek, 28 czerwca 2011

Co do REKLAM!

Czemu nikt się nie zgłasza do konkursu lub do dodania reklam. Nic nie musicie płacić nie to co na innych blogach, więc w czym jest problem. Nie jestem nieuczciwą osobą lub złą i na pewno by  my się dogadali w każdej sprawie. O co chodzi...!!!?
Same plusy tylko dla was!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz