Popularne posty

poniedziałek, 27 czerwca 2011

Reklama

Cześć, jestem Acocieto  i chce zareklamować mój nowy butik o nazwie Styl bez granic.
W tym butiku będzie jeszcze dzisiaj znajdować się nowa kolekcja The Gym. Liczę na to że tam zajrzycie i coś kupicie.
A tu mała reklama obrazkowa:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz