Popularne posty
-
Organizuje konkurss na najlepszą okładkę Tygodnika FashionStyle. Zgłoszenia przyjmuje w komentarzach. A zrobione przez was okładki wysyłajc...
-
Promowane butiki dzisiaj to: Butik Glamour Kills Butik Ice Butik Eyene Butik Kardin Butik GosiaStyle... Butik Evelyn A oto Logo butik...
-
Miss dobiegło końca, a oto zwcięzcy: Pierwsze miejsce i tytuł Miss FashionStyle z ilością 199 głosów zostaje: askme. W nagrodę dostaje 10...
-
A oto MIss FashionStyle'09 . Aby wziąć udział w konkursie należy mieć na sobie założone co najmniej trzy rzeczy z najnowszej kolekcji . ...
-
Hejka, to ja, mam nowe wieści! W sobotę zakończyły się zgłoszenia do Miss FashionStyle'06 i wtedy rozpoczęło się głosowanie. Bardzo zac...
-
Sorki że długo nie wchodziłam, ale miałam powody! Co do tygodnika! Zakończył się konkurs MissFashionstyle'07 i pojawił się MissFashions...
-
Siemka, Co Tam! Postanowiłam założyć ten blok bo uwielbiam robić stylizacje na fashionStyle. Więc jeśli ktoś chciałby żebym mu zrobiła sty...
-
Cześć, jestem Acocieto i chce zareklamować mój nowy butik o nazwie Styl bez granic . W tym butiku będzie jeszcze dzisiaj znajdować się...
-
A oto nadeszła Era wywiadów! Teraz dużo ulepszony blog, ponieważ zamierzam dodawać wywiady. I jak wam się ten pomysł podoba. Recenzje bę...
-
Uwaga! Na FashionStyle pojawiła się nowa kolekcja o nazwie "Szafiarkowa collection". : I jak wam się podoba bo mi bardzo, jak ty...
wtorek, 26 lipca 2011
FashionStyle weekly news-New
A oto MIss FashionStyle'09. Aby wziąć udział w konkursie należy mieć na sobie założone co najmniej trzy rzeczy z najnowszej kolekcji. Nagrody te same co zawsze, więc zapraszam do zgłaszania się.
niedziela, 24 lipca 2011
FashionStyle weekly news-New
Uwaga! Na FashionStyle pojawiła się nowa kolekcja o nazwie"Szafiarkowa collection".:
I jak wam się podoba bo mi bardzo, jak tylko będzie do kupienia na pewno was poinformuje i wstawię link.
I jak wam się podoba bo mi bardzo, jak tylko będzie do kupienia na pewno was poinformuje i wstawię link.
piątek, 22 lipca 2011
FashionStyle weekly news-New
Promowane butiki dzisiaj to:
Butik Glamour Kills
Butik Ice
Butik Eyene
Butik Kardin
Butik GosiaStyle...
Butik Evelyn
A oto Logo butików:
Butik Glamour Kills
Butik Ice
Butik Eyene
Butik Kardin
Butik GosiaStyle...
Butik Evelyn
A oto Logo butików:
wtorek, 19 lipca 2011
Wywiad z wycięzcą MissFashiostyle'08
Wywiad z askme:
Twilight: Dzieki że zgodziłaś się wziąć udział w moim wywiadzie.
A oto pytania:\
Twilight:1Jaka była twoja reakcja gdy dowiedziałaś się o swojej wygranej w konkursie?
askme:Ymm... nie traktuje takich konkursów zbyt poważnie. Napewno miłe uczucie ale powiązanie wygranej z tymi komentarzami które są daleko od prawdy nie za bardzo poprawiają humor :-)
Twilight:2.Czy byłaś zaskoczona czy raczej pewna swojej wygranej,bo inne zawodniczki aby wygrać spamowały*?
askme:Czy ja wiem, szczerze to obojętne mi było czy będę tą 1 czy ostatnią.. Nie byłam pewna swojej wygranej bo głosy wciąż rosły.. W konkursie brały udział naprawdę świetne stylizacje i wolałabym aby na moim miejscu stał ktoś inny.. lecz to moja wyobraźnia i tak sobie właśnie wyobrażałam missFS '8
Twilight:2Czy przed konkursem byłaś już że tak powiem sławna.Bo teraz możesz wszystko wygrałas 1000glamsów, które chciałby każdy mieć
czy coś zmieniło się w twoim FashionStylowym życiu?
askme:haha, to pytanie najbardziej mnie rozbawiło. Czy byłam sławna? Ja nie umiem odpowiedzieć na to pytanie.. lecz napewno nie. Nie uważam siebie za osobę bardzo znaną w świecie FS ale też 'kilka' osób by mnie prawdopodobnie rozpoznało.. Nie, nie jestem sławna. Ymm... czy mogę wszystko bo wygrałam 1000 glamsów? Nie, niekoniecznie :D Czy coś zmieniło się w moim ''FashionStylowym życiu'' ? Nie. Ciągle jest tak samo :3
Twilight:3Co zrobisz z tyloma glamsami?
askme:Prawdopodobnie ich nie wydam bo nie kupuje dużo ubrań za glamsy.. ewentualnie jakieś w OB lub w zwykłych butikach za max.6 g glamsów :-) (Gdyż za więcej się prawie nie zdarzają)
Twilight:4Czy bardzo zależało ci na wygranej, czy raczej było ci to obojętne?
askme:Było mi to obojętna, tak jak już wyżej napisałam. Nie traktuje tego jakoś poważnie.. No ale chciałam spróbować i udało się :-)
Twilight:I ostatnie pytanie:
5Czy fashionstyle dla ciebie to coś więcej niż gra, a może nie widzisz świata poza tą grą
askme:Nie. Oczywiście że nie.. FS jest dla mnie tylko zajęciem na nudę i wolny czas. Lubię rysować ubrania i robić różne banery i reklamy. Jeszcze tak nie jest ze mną źle abym nie widziała świata poza tą grą :-)
*spam-polecanie siebie namawianie np. w miss żeby głosować na tą osobę
Twilight: Dzieki że zgodziłaś się wziąć udział w moim wywiadzie.
A oto pytania:\
Twilight:1Jaka była twoja reakcja gdy dowiedziałaś się o swojej wygranej w konkursie?
askme:Ymm... nie traktuje takich konkursów zbyt poważnie. Napewno miłe uczucie ale powiązanie wygranej z tymi komentarzami które są daleko od prawdy nie za bardzo poprawiają humor :-)
Twilight:2.Czy byłaś zaskoczona czy raczej pewna swojej wygranej,bo inne zawodniczki aby wygrać spamowały*?
askme:Czy ja wiem, szczerze to obojętne mi było czy będę tą 1 czy ostatnią.. Nie byłam pewna swojej wygranej bo głosy wciąż rosły.. W konkursie brały udział naprawdę świetne stylizacje i wolałabym aby na moim miejscu stał ktoś inny.. lecz to moja wyobraźnia i tak sobie właśnie wyobrażałam missFS '8
Twilight:2Czy przed konkursem byłaś już że tak powiem sławna.Bo teraz możesz wszystko wygrałas 1000glamsów, które chciałby każdy mieć
czy coś zmieniło się w twoim FashionStylowym życiu?
askme:haha, to pytanie najbardziej mnie rozbawiło. Czy byłam sławna? Ja nie umiem odpowiedzieć na to pytanie.. lecz napewno nie. Nie uważam siebie za osobę bardzo znaną w świecie FS ale też 'kilka' osób by mnie prawdopodobnie rozpoznało.. Nie, nie jestem sławna. Ymm... czy mogę wszystko bo wygrałam 1000 glamsów? Nie, niekoniecznie :D Czy coś zmieniło się w moim ''FashionStylowym życiu'' ? Nie. Ciągle jest tak samo :3
Twilight:3Co zrobisz z tyloma glamsami?
askme:Prawdopodobnie ich nie wydam bo nie kupuje dużo ubrań za glamsy.. ewentualnie jakieś w OB lub w zwykłych butikach za max.6 g glamsów :-) (Gdyż za więcej się prawie nie zdarzają)
Twilight:4Czy bardzo zależało ci na wygranej, czy raczej było ci to obojętne?
askme:Było mi to obojętna, tak jak już wyżej napisałam. Nie traktuje tego jakoś poważnie.. No ale chciałam spróbować i udało się :-)
Twilight:I ostatnie pytanie:
5Czy fashionstyle dla ciebie to coś więcej niż gra, a może nie widzisz świata poza tą grą
askme:Nie. Oczywiście że nie.. FS jest dla mnie tylko zajęciem na nudę i wolny czas. Lubię rysować ubrania i robić różne banery i reklamy. Jeszcze tak nie jest ze mną źle abym nie widziała świata poza tą grą :-)
*spam-polecanie siebie namawianie np. w miss żeby głosować na tą osobę
NOwoŚć!!! Teraz będe dodawać wywiady!
A oto nadeszła Era wywiadów!
Teraz dużo ulepszony blog, ponieważ zamierzam dodawać wywiady.
I jak wam się ten pomysł podoba.
Recenzje będziecie mogli wydawać w komentach pod wywiadami.
Twilight20
Teraz dużo ulepszony blog, ponieważ zamierzam dodawać wywiady.
I jak wam się ten pomysł podoba.
Recenzje będziecie mogli wydawać w komentach pod wywiadami.
Twilight20
Wyniki MIss!!!
Miss dobiegło końca, a oto zwcięzcy:
Pierwsze miejsce i tytuł Miss FashionStyle z ilością 199 głosów zostaje: askme. W nagrodę dostaje 1000 glamsów i dodatkowo odznakę Miss FashionStyle.
Drugie miejsce i tytuł I vicemiss FashionStyle z ilością 170 głosów zostaje: mali.ma02, która w nagrodę dostaje 750 glamsów i również odznakę.
Trzecie miejsce i tytuł II vicemiss FashionStyle z ilością 144 głosów zostaje: Vanilia. i nagrodę 500 glamsów oraz odznakę specjalną.
Wyróżnienie od projektantów: fasolcia98
Pierwsze miejsce i tytuł Miss FashionStyle z ilością 199 głosów zostaje: askme. W nagrodę dostaje 1000 glamsów i dodatkowo odznakę Miss FashionStyle.
Drugie miejsce i tytuł I vicemiss FashionStyle z ilością 170 głosów zostaje: mali.ma02, która w nagrodę dostaje 750 glamsów i również odznakę.
Trzecie miejsce i tytuł II vicemiss FashionStyle z ilością 144 głosów zostaje: Vanilia. i nagrodę 500 glamsów oraz odznakę specjalną.
Wyróżnienie od projektantów: fasolcia98
poniedziałek, 18 lipca 2011
Nowy tytuł Tygodnnika FashionStyle!
Tygodnik fashionStyle właśnie otrzymał nową nazwę:
FashionStyle weekly news-New
I jak wam się podoba?
FashionStyle weekly news-New
I jak wam się podoba?
Co do k o n k u r s u !!!
Zakończył się konkurs i bardzo mi przykro że tylko jedna osoba zgłosiła się!
A więc ta osoba oczywiście dostaje nagrody, a jej okładka będzie okładką:
FashionStyle weekly news-New (Tygodnika FashionStyle)
Tygodnik FashionStyle
Sorki że długo nie wchodziłam, ale miałam powody! Co do tygodnika!
Zakończył się konkurs MissFashionstyle'07 i pojawił się MissFashionstyle'08.
Tutaj możecie zagłosować.
Nowe zarządzanie Butikami!
A oto zdjęcia:
Myślę że projektantkom będzie o wiele lepiej!
To tyle z News-ów z FashionStyle, a i jeszcze bym zapomniała za niedługo zmienię nazwe z "Tygodnik FashionStyle" na... (jszcze nie wiem). Ale na pewno was poinformuję.
Zakończył się konkurs MissFashionstyle'07 i pojawił się MissFashionstyle'08.
Tutaj możecie zagłosować.
Nowe zarządzanie Butikami!
A oto zdjęcia:
Myślę że projektantkom będzie o wiele lepiej!
To tyle z News-ów z FashionStyle, a i jeszcze bym zapomniała za niedługo zmienię nazwe z "Tygodnik FashionStyle" na... (jszcze nie wiem). Ale na pewno was poinformuję.
poniedziałek, 4 lipca 2011
Tygodnik FashionStyle
Konkurs na MissFashionStyle'06 zakończył się!
I rozpoczął się konkurs missFashionStyle'07 kolekcja dotyczy butiku Hipster Vintage. Aby wziąć udział w konkursie należy mieć na modellce Trzy rzeczy z TEJ KOLEKCJI. Zgłoszenia zostały przyjęte i już nie można się zgłaszać, ale za to można głosować tu link do Głosowania. A nagrody jakie wygrają zwycięzcy to:
bony o wartości 1000, 750 i 500 glamsów do wydania w OB oraz odznaka specjalna do każdego miejsca! I oczywiście kolekcja "Hipster Vintage"!
Do wygrania 3000m$, lecz trzeba odpowiedzieć na kilka pytań. Dotyczą one właśnie FMagazine czyli wieści o gwiazdach z tygodnia, które były wystawione na FashionStyle. Powodzenia
Hallow Twilight
I rozpoczął się konkurs missFashionStyle'07 kolekcja dotyczy butiku Hipster Vintage. Aby wziąć udział w konkursie należy mieć na modellce Trzy rzeczy z TEJ KOLEKCJI. Zgłoszenia zostały przyjęte i już nie można się zgłaszać, ale za to można głosować tu link do Głosowania. A nagrody jakie wygrają zwycięzcy to:
bony o wartości 1000, 750 i 500 glamsów do wydania w OB oraz odznaka specjalna do każdego miejsca! I oczywiście kolekcja "Hipster Vintage"!
Quiz
Już po raz 28 robią quiz FMagazine.Do wygrania 3000m$, lecz trzeba odpowiedzieć na kilka pytań. Dotyczą one właśnie FMagazine czyli wieści o gwiazdach z tygodnia, które były wystawione na FashionStyle. Powodzenia
Hallow Twilight
wtorek, 28 czerwca 2011
Co do REKLAM!
Czemu nikt się nie zgłasza do konkursu lub do dodania reklam. Nic nie musicie płacić nie to co na innych blogach, więc w czym jest problem. Nie jestem nieuczciwą osobą lub złą i na pewno by my się dogadali w każdej sprawie. O co chodzi...!!!?
Same plusy tylko dla was!
Same plusy tylko dla was!
poniedziałek, 27 czerwca 2011
UWAGA!!! kONkUrSS...!!!
Organizuje konkurss na najlepszą okładkę Tygodnika FashionStyle. Zgłoszenia przyjmuje w komentarzach.
A zrobione przez was okładki wysyłajcie na mój e-mail ja je wstawię na bloga i wybiorę 3 najlepsze.
Te 3-najlepsze dostaną dyplomy które będą mogły wystawić na swoim blogu lub gdzieś indziej, oraz 3-najlepsze jeśli są zalogowane na FashionStyle polecę na moim blogu na fashionstyle. Pierwsza najlepsza okładka zostanie okładką tygodnika fashionstyle na 2-tygodnie.
A zrobione przez was okładki wysyłajcie na mój e-mail ja je wstawię na bloga i wybiorę 3 najlepsze.
Te 3-najlepsze dostaną dyplomy które będą mogły wystawić na swoim blogu lub gdzieś indziej, oraz 3-najlepsze jeśli są zalogowane na FashionStyle polecę na moim blogu na fashionstyle. Pierwsza najlepsza okładka zostanie okładką tygodnika fashionstyle na 2-tygodnie.
Tygodnik FashionStyle
Hejka, to ja, mam nowe wieści! W sobotę zakończyły się zgłoszenia do Miss FashionStyle'06 i wtedy rozpoczęło się głosowanie. Bardzo zacięte głosowanie. A ja bardzo proszę o głosy a link jest TUTAJ
Życzę wszystkim biorącym udział w konkursie powodzenia.
Pozdro...Hallow Twilight
Życzę wszystkim biorącym udział w konkursie powodzenia.
Pozdro...Hallow Twilight
Reklama
Cześć, jestem Acocieto i chce zareklamować mój nowy butik o nazwie Styl bez granic.
W tym butiku będzie jeszcze dzisiaj znajdować się nowa kolekcja The Gym. Liczę na to że tam zajrzycie i coś kupicie.
A tu mała reklama obrazkowa:
W tym butiku będzie jeszcze dzisiaj znajdować się nowa kolekcja The Gym. Liczę na to że tam zajrzycie i coś kupicie.
A tu mała reklama obrazkowa:
wtorek, 21 czerwca 2011
Styling>FashionStyle
Siemka, Co Tam!
hej, to znowu Ja chciałabym żebyście dodawali się do obserwatorów. Z góry dzięki. Ostatnio zauważyłam że na blogach tego typu osoby reklamują inne blogi. Jeśli ktoś chce wystawić swoją reklame to tylko wystarczy napisac pod podany wcześniej adres e-mailowy co mam napisać w reklamie i dodać sie do obserwatorów. Reklama będzie dużą czcionką pisana.
Postanowiłam założyć ten blok bo uwielbiam robić stylizacje na fashionStyle.
Więc jeśli ktoś chciałby żebym mu zrobiła stylizacje na <FashionStyle> oczywiście za te pieniadze które bedą na tym koncie i jesli nie bedzie duzo ubran to bede kupowac ciuchy w butiku. To piszcie hasło na ten email:
almette12@gmail.com
Tak jak wczesniej napisałam wyślijcie hasło, oraz napiszcie jaki macie styl lub jaki chcielibyście mieć.
A oto żeby nie było że kradne konta czy coś bo tego nie robie mam swoje, które podoba mi się i nie chce go zmieniać. Kilka stylizacji mojego konta i także metamorfozy konta Katy Hellow.
To były Moje stylizacje, a teraz metamorfozy Katy Hellow:
Pierwsze dwie są PRZED METAMORFOZA POTEM PO METAMORFOZIE.:
hej, to znowu Ja chciałabym żebyście dodawali się do obserwatorów. Z góry dzięki. Ostatnio zauważyłam że na blogach tego typu osoby reklamują inne blogi. Jeśli ktoś chce wystawić swoją reklame to tylko wystarczy napisac pod podany wcześniej adres e-mailowy co mam napisać w reklamie i dodać sie do obserwatorów. Reklama będzie dużą czcionką pisana.
Subskrybuj:
Posty (Atom)




















