Popularne posty

wtorek, 26 lipca 2011

FashionStyle weekly news-New

A oto MIss FashionStyle'09. Aby wziąć udział w konkursie należy mieć na sobie założone co najmniej trzy rzeczy z najnowszej kolekcji. Nagrody te same co zawsze, więc zapraszam do zgłaszania się.

niedziela, 24 lipca 2011

FashionStyle weekly news-New

Uwaga! Na FashionStyle pojawiła się nowa kolekcja o nazwie"Szafiarkowa collection".:

I jak wam się podoba bo mi bardzo, jak tylko będzie do kupienia na pewno was poinformuje i wstawię link.

piątek, 22 lipca 2011

FashionStyle weekly news-New

Promowane butiki dzisiaj to:
Butik Glamour Kills
Butik Ice
Butik Eyene
Butik Kardin
Butik GosiaStyle...
Butik Evelyn
A oto Logo butików:




 

wtorek, 19 lipca 2011

Wywiad z wycięzcą MissFashiostyle'08

  Wywiad z askme:
Twilight: Dzieki że zgodziłaś się wziąć udział w moim wywiadzie.
A oto pytania:\
Twilight:1Jaka była twoja reakcja gdy dowiedziałaś się o swojej wygranej w konkursie?

askme:Ymm... nie traktuje takich konkursów zbyt poważnie. Napewno miłe uczucie ale powiązanie wygranej z tymi komentarzami które są daleko od prawdy nie za bardzo poprawiają humor :-)

Twilight:2.Czy byłaś zaskoczona czy raczej pewna swojej wygranej,bo inne zawodniczki aby wygrać spamowały*?

askme:Czy ja wiem, szczerze to obojętne mi było czy będę tą 1 czy ostatnią.. Nie byłam pewna swojej wygranej bo głosy wciąż rosły.. W konkursie brały udział naprawdę świetne stylizacje i wolałabym aby na moim miejscu stał ktoś inny.. lecz to moja wyobraźnia i tak sobie właśnie wyobrażałam missFS '8


Twilight:2Czy przed konkursem byłaś już że tak powiem sławna.Bo teraz możesz wszystko wygrałas 1000glamsów, które chciałby każdy mieć
czy coś zmieniło się w twoim FashionStylowym życiu?

askme:haha, to pytanie najbardziej mnie rozbawiło. Czy byłam sławna? Ja nie umiem odpowiedzieć na to pytanie.. lecz napewno nie. Nie uważam siebie za osobę bardzo znaną w świecie FS ale też 'kilka' osób by mnie prawdopodobnie rozpoznało.. Nie, nie jestem sławna. Ymm... czy mogę wszystko bo wygrałam 1000 glamsów? Nie, niekoniecznie :D Czy coś zmieniło się w moim ''FashionStylowym życiu'' ? Nie. Ciągle jest tak samo :3


Twilight:3Co zrobisz z tyloma glamsami?

askme:Prawdopodobnie ich nie wydam bo nie kupuje dużo ubrań za glamsy.. ewentualnie jakieś w OB lub w zwykłych butikach za max.6 g glamsów :-) (Gdyż za więcej się prawie nie zdarzają)

Twilight:4Czy bardzo zależało ci na wygranej, czy raczej było ci to obojętne?

askme:Było mi to obojętna, tak jak już wyżej napisałam. Nie traktuje tego jakoś poważnie.. No ale chciałam spróbować i udało się :-)


Twilight:I ostatnie pytanie:
5Czy fashionstyle dla ciebie to coś więcej niż gra, a może nie widzisz świata poza tą grą

askme:Nie. Oczywiście że nie.. FS jest dla mnie tylko zajęciem na nudę i wolny czas. Lubię rysować ubrania i robić różne banery i reklamy. Jeszcze tak nie jest ze mną źle abym nie widziała świata poza tą grą :-)
*spam-polecanie siebie namawianie np. w miss żeby głosować na tą osobę

NOwoŚć!!! Teraz będe dodawać wywiady!

A oto nadeszła  Era wywiadów!
Teraz dużo ulepszony blog, ponieważ zamierzam dodawać wywiady.
I jak wam się ten pomysł podoba.
Recenzje będziecie mogli wydawać w komentach pod wywiadami.
                                                                                      Twilight20

Wyniki MIss!!!

 Miss dobiegło końca, a oto zwcięzcy:
Pierwsze miejsce i tytuł Miss FashionStyle z ilością 199 głosów zostaje: askme. W nagrodę dostaje 1000 glamsów i dodatkowo odznakę Miss FashionStyle. 
Drugie miejsce i tytuł I vicemiss FashionStyle z ilością 170 głosów zostaje: mali.ma02, która w nagrodę dostaje 750 glamsów i również odznakę.

Trzecie miejsce i tytuł II vicemiss FashionStyle z ilością 144 głosów zostaje: Vanilia. i nagrodę 500 glamsów oraz odznakę specjalną.

Wyróżnienie od projektantów: fasolcia98 


poniedziałek, 18 lipca 2011

Nowy tytuł Tygodnnika FashionStyle!

Tygodnik fashionStyle właśnie otrzymał nową nazwę:
FashionStyle weekly news-New
 I jak wam się podoba?

Co do k o n k u r s u !!!

Zakończył się konkurs i bardzo mi przykro że tylko jedna osoba zgłosiła się!
A więc ta osoba oczywiście dostaje nagrody, a jej okładka będzie okładką:
FashionStyle weekly news-New (Tygodnika FashionStyle)

Tygodnik FashionStyle

Sorki że długo nie wchodziłam, ale miałam powody! Co do tygodnika!
Zakończył się konkurs MissFashionstyle'07 i pojawił się MissFashionstyle'08.
Tutaj możecie zagłosować.
Nowe zarządzanie Butikami!
A oto zdjęcia:
 

Myślę że projektantkom będzie o wiele lepiej!
To tyle z News-ów z FashionStyle, a i jeszcze bym zapomniała za niedługo zmienię nazwe z "Tygodnik FashionStyle" na... (jszcze nie wiem). Ale na pewno was poinformuję.

poniedziałek, 4 lipca 2011

Tygodnik FashionStyle

Konkurs na MissFashionStyle'06 zakończył się!
I rozpoczął się konkurs missFashionStyle'07 kolekcja dotyczy butiku Hipster Vintage. Aby wziąć udział w konkursie należy mieć na modellce Trzy rzeczy z TEJ KOLEKCJI. Zgłoszenia zostały przyjęte i już nie można się zgłaszać, ale za to można głosować tu link do Głosowania. A nagrody jakie wygrają zwycięzcy to:
bony o wartości 1000, 750 i 500 glamsów do wydania w OB oraz odznaka specjalna do każdego miejsca! I oczywiście kolekcja "Hipster Vintage"!

Quiz
Już po raz 28 robią quiz FMagazine.
Do wygrania 3000m$, lecz trzeba odpowiedzieć na kilka pytań. Dotyczą one właśnie FMagazine czyli wieści o gwiazdach z tygodnia, które były wystawione na FashionStyle. Powodzenia
                                                                           Hallow Twilight