Popularne posty
-
Organizuje konkurss na najlepszą okładkę Tygodnika FashionStyle. Zgłoszenia przyjmuje w komentarzach. A zrobione przez was okładki wysyłajc...
-
Promowane butiki dzisiaj to: Butik Glamour Kills Butik Ice Butik Eyene Butik Kardin Butik GosiaStyle... Butik Evelyn A oto Logo butik...
-
Miss dobiegło końca, a oto zwcięzcy: Pierwsze miejsce i tytuł Miss FashionStyle z ilością 199 głosów zostaje: askme. W nagrodę dostaje 10...
-
A oto MIss FashionStyle'09 . Aby wziąć udział w konkursie należy mieć na sobie założone co najmniej trzy rzeczy z najnowszej kolekcji . ...
-
Hejka, to ja, mam nowe wieści! W sobotę zakończyły się zgłoszenia do Miss FashionStyle'06 i wtedy rozpoczęło się głosowanie. Bardzo zac...
-
Sorki że długo nie wchodziłam, ale miałam powody! Co do tygodnika! Zakończył się konkurs MissFashionstyle'07 i pojawił się MissFashions...
-
Siemka, Co Tam! Postanowiłam założyć ten blok bo uwielbiam robić stylizacje na fashionStyle. Więc jeśli ktoś chciałby żebym mu zrobiła sty...
-
Cześć, jestem Acocieto i chce zareklamować mój nowy butik o nazwie Styl bez granic . W tym butiku będzie jeszcze dzisiaj znajdować się...
-
A oto nadeszła Era wywiadów! Teraz dużo ulepszony blog, ponieważ zamierzam dodawać wywiady. I jak wam się ten pomysł podoba. Recenzje bę...
-
Uwaga! Na FashionStyle pojawiła się nowa kolekcja o nazwie "Szafiarkowa collection". : I jak wam się podoba bo mi bardzo, jak ty...
wtorek, 26 lipca 2011
FashionStyle weekly news-New
A oto MIss FashionStyle'09. Aby wziąć udział w konkursie należy mieć na sobie założone co najmniej trzy rzeczy z najnowszej kolekcji. Nagrody te same co zawsze, więc zapraszam do zgłaszania się.
niedziela, 24 lipca 2011
FashionStyle weekly news-New
Uwaga! Na FashionStyle pojawiła się nowa kolekcja o nazwie"Szafiarkowa collection".:
I jak wam się podoba bo mi bardzo, jak tylko będzie do kupienia na pewno was poinformuje i wstawię link.
I jak wam się podoba bo mi bardzo, jak tylko będzie do kupienia na pewno was poinformuje i wstawię link.
piątek, 22 lipca 2011
FashionStyle weekly news-New
Promowane butiki dzisiaj to:
Butik Glamour Kills
Butik Ice
Butik Eyene
Butik Kardin
Butik GosiaStyle...
Butik Evelyn
A oto Logo butików:
Butik Glamour Kills
Butik Ice
Butik Eyene
Butik Kardin
Butik GosiaStyle...
Butik Evelyn
A oto Logo butików:
wtorek, 19 lipca 2011
Wywiad z wycięzcą MissFashiostyle'08
Wywiad z askme:
Twilight: Dzieki że zgodziłaś się wziąć udział w moim wywiadzie.
A oto pytania:\
Twilight:1Jaka była twoja reakcja gdy dowiedziałaś się o swojej wygranej w konkursie?
askme:Ymm... nie traktuje takich konkursów zbyt poważnie. Napewno miłe uczucie ale powiązanie wygranej z tymi komentarzami które są daleko od prawdy nie za bardzo poprawiają humor :-)
Twilight:2.Czy byłaś zaskoczona czy raczej pewna swojej wygranej,bo inne zawodniczki aby wygrać spamowały*?
askme:Czy ja wiem, szczerze to obojętne mi było czy będę tą 1 czy ostatnią.. Nie byłam pewna swojej wygranej bo głosy wciąż rosły.. W konkursie brały udział naprawdę świetne stylizacje i wolałabym aby na moim miejscu stał ktoś inny.. lecz to moja wyobraźnia i tak sobie właśnie wyobrażałam missFS '8
Twilight:2Czy przed konkursem byłaś już że tak powiem sławna.Bo teraz możesz wszystko wygrałas 1000glamsów, które chciałby każdy mieć
czy coś zmieniło się w twoim FashionStylowym życiu?
askme:haha, to pytanie najbardziej mnie rozbawiło. Czy byłam sławna? Ja nie umiem odpowiedzieć na to pytanie.. lecz napewno nie. Nie uważam siebie za osobę bardzo znaną w świecie FS ale też 'kilka' osób by mnie prawdopodobnie rozpoznało.. Nie, nie jestem sławna. Ymm... czy mogę wszystko bo wygrałam 1000 glamsów? Nie, niekoniecznie :D Czy coś zmieniło się w moim ''FashionStylowym życiu'' ? Nie. Ciągle jest tak samo :3
Twilight:3Co zrobisz z tyloma glamsami?
askme:Prawdopodobnie ich nie wydam bo nie kupuje dużo ubrań za glamsy.. ewentualnie jakieś w OB lub w zwykłych butikach za max.6 g glamsów :-) (Gdyż za więcej się prawie nie zdarzają)
Twilight:4Czy bardzo zależało ci na wygranej, czy raczej było ci to obojętne?
askme:Było mi to obojętna, tak jak już wyżej napisałam. Nie traktuje tego jakoś poważnie.. No ale chciałam spróbować i udało się :-)
Twilight:I ostatnie pytanie:
5Czy fashionstyle dla ciebie to coś więcej niż gra, a może nie widzisz świata poza tą grą
askme:Nie. Oczywiście że nie.. FS jest dla mnie tylko zajęciem na nudę i wolny czas. Lubię rysować ubrania i robić różne banery i reklamy. Jeszcze tak nie jest ze mną źle abym nie widziała świata poza tą grą :-)
*spam-polecanie siebie namawianie np. w miss żeby głosować na tą osobę
Twilight: Dzieki że zgodziłaś się wziąć udział w moim wywiadzie.
A oto pytania:\
Twilight:1Jaka była twoja reakcja gdy dowiedziałaś się o swojej wygranej w konkursie?
askme:Ymm... nie traktuje takich konkursów zbyt poważnie. Napewno miłe uczucie ale powiązanie wygranej z tymi komentarzami które są daleko od prawdy nie za bardzo poprawiają humor :-)
Twilight:2.Czy byłaś zaskoczona czy raczej pewna swojej wygranej,bo inne zawodniczki aby wygrać spamowały*?
askme:Czy ja wiem, szczerze to obojętne mi było czy będę tą 1 czy ostatnią.. Nie byłam pewna swojej wygranej bo głosy wciąż rosły.. W konkursie brały udział naprawdę świetne stylizacje i wolałabym aby na moim miejscu stał ktoś inny.. lecz to moja wyobraźnia i tak sobie właśnie wyobrażałam missFS '8
Twilight:2Czy przed konkursem byłaś już że tak powiem sławna.Bo teraz możesz wszystko wygrałas 1000glamsów, które chciałby każdy mieć
czy coś zmieniło się w twoim FashionStylowym życiu?
askme:haha, to pytanie najbardziej mnie rozbawiło. Czy byłam sławna? Ja nie umiem odpowiedzieć na to pytanie.. lecz napewno nie. Nie uważam siebie za osobę bardzo znaną w świecie FS ale też 'kilka' osób by mnie prawdopodobnie rozpoznało.. Nie, nie jestem sławna. Ymm... czy mogę wszystko bo wygrałam 1000 glamsów? Nie, niekoniecznie :D Czy coś zmieniło się w moim ''FashionStylowym życiu'' ? Nie. Ciągle jest tak samo :3
Twilight:3Co zrobisz z tyloma glamsami?
askme:Prawdopodobnie ich nie wydam bo nie kupuje dużo ubrań za glamsy.. ewentualnie jakieś w OB lub w zwykłych butikach za max.6 g glamsów :-) (Gdyż za więcej się prawie nie zdarzają)
Twilight:4Czy bardzo zależało ci na wygranej, czy raczej było ci to obojętne?
askme:Było mi to obojętna, tak jak już wyżej napisałam. Nie traktuje tego jakoś poważnie.. No ale chciałam spróbować i udało się :-)
Twilight:I ostatnie pytanie:
5Czy fashionstyle dla ciebie to coś więcej niż gra, a może nie widzisz świata poza tą grą
askme:Nie. Oczywiście że nie.. FS jest dla mnie tylko zajęciem na nudę i wolny czas. Lubię rysować ubrania i robić różne banery i reklamy. Jeszcze tak nie jest ze mną źle abym nie widziała świata poza tą grą :-)
*spam-polecanie siebie namawianie np. w miss żeby głosować na tą osobę
NOwoŚć!!! Teraz będe dodawać wywiady!
A oto nadeszła Era wywiadów!
Teraz dużo ulepszony blog, ponieważ zamierzam dodawać wywiady.
I jak wam się ten pomysł podoba.
Recenzje będziecie mogli wydawać w komentach pod wywiadami.
Twilight20
Teraz dużo ulepszony blog, ponieważ zamierzam dodawać wywiady.
I jak wam się ten pomysł podoba.
Recenzje będziecie mogli wydawać w komentach pod wywiadami.
Twilight20
Wyniki MIss!!!
Miss dobiegło końca, a oto zwcięzcy:
Pierwsze miejsce i tytuł Miss FashionStyle z ilością 199 głosów zostaje: askme. W nagrodę dostaje 1000 glamsów i dodatkowo odznakę Miss FashionStyle.
Drugie miejsce i tytuł I vicemiss FashionStyle z ilością 170 głosów zostaje: mali.ma02, która w nagrodę dostaje 750 glamsów i również odznakę.
Trzecie miejsce i tytuł II vicemiss FashionStyle z ilością 144 głosów zostaje: Vanilia. i nagrodę 500 glamsów oraz odznakę specjalną.
Wyróżnienie od projektantów: fasolcia98
Pierwsze miejsce i tytuł Miss FashionStyle z ilością 199 głosów zostaje: askme. W nagrodę dostaje 1000 glamsów i dodatkowo odznakę Miss FashionStyle.
Drugie miejsce i tytuł I vicemiss FashionStyle z ilością 170 głosów zostaje: mali.ma02, która w nagrodę dostaje 750 glamsów i również odznakę.
Trzecie miejsce i tytuł II vicemiss FashionStyle z ilością 144 głosów zostaje: Vanilia. i nagrodę 500 glamsów oraz odznakę specjalną.
Wyróżnienie od projektantów: fasolcia98
poniedziałek, 18 lipca 2011
Nowy tytuł Tygodnnika FashionStyle!
Tygodnik fashionStyle właśnie otrzymał nową nazwę:
FashionStyle weekly news-New
I jak wam się podoba?
FashionStyle weekly news-New
I jak wam się podoba?
Co do k o n k u r s u !!!
Zakończył się konkurs i bardzo mi przykro że tylko jedna osoba zgłosiła się!
A więc ta osoba oczywiście dostaje nagrody, a jej okładka będzie okładką:
FashionStyle weekly news-New (Tygodnika FashionStyle)
Tygodnik FashionStyle
Sorki że długo nie wchodziłam, ale miałam powody! Co do tygodnika!
Zakończył się konkurs MissFashionstyle'07 i pojawił się MissFashionstyle'08.
Tutaj możecie zagłosować.
Nowe zarządzanie Butikami!
A oto zdjęcia:
Myślę że projektantkom będzie o wiele lepiej!
To tyle z News-ów z FashionStyle, a i jeszcze bym zapomniała za niedługo zmienię nazwe z "Tygodnik FashionStyle" na... (jszcze nie wiem). Ale na pewno was poinformuję.
Zakończył się konkurs MissFashionstyle'07 i pojawił się MissFashionstyle'08.
Tutaj możecie zagłosować.
Nowe zarządzanie Butikami!
A oto zdjęcia:
Myślę że projektantkom będzie o wiele lepiej!
To tyle z News-ów z FashionStyle, a i jeszcze bym zapomniała za niedługo zmienię nazwe z "Tygodnik FashionStyle" na... (jszcze nie wiem). Ale na pewno was poinformuję.
poniedziałek, 4 lipca 2011
Tygodnik FashionStyle
Konkurs na MissFashionStyle'06 zakończył się!
I rozpoczął się konkurs missFashionStyle'07 kolekcja dotyczy butiku Hipster Vintage. Aby wziąć udział w konkursie należy mieć na modellce Trzy rzeczy z TEJ KOLEKCJI. Zgłoszenia zostały przyjęte i już nie można się zgłaszać, ale za to można głosować tu link do Głosowania. A nagrody jakie wygrają zwycięzcy to:
bony o wartości 1000, 750 i 500 glamsów do wydania w OB oraz odznaka specjalna do każdego miejsca! I oczywiście kolekcja "Hipster Vintage"!
Do wygrania 3000m$, lecz trzeba odpowiedzieć na kilka pytań. Dotyczą one właśnie FMagazine czyli wieści o gwiazdach z tygodnia, które były wystawione na FashionStyle. Powodzenia
Hallow Twilight
I rozpoczął się konkurs missFashionStyle'07 kolekcja dotyczy butiku Hipster Vintage. Aby wziąć udział w konkursie należy mieć na modellce Trzy rzeczy z TEJ KOLEKCJI. Zgłoszenia zostały przyjęte i już nie można się zgłaszać, ale za to można głosować tu link do Głosowania. A nagrody jakie wygrają zwycięzcy to:
bony o wartości 1000, 750 i 500 glamsów do wydania w OB oraz odznaka specjalna do każdego miejsca! I oczywiście kolekcja "Hipster Vintage"!
Quiz
Już po raz 28 robią quiz FMagazine.Do wygrania 3000m$, lecz trzeba odpowiedzieć na kilka pytań. Dotyczą one właśnie FMagazine czyli wieści o gwiazdach z tygodnia, które były wystawione na FashionStyle. Powodzenia
Hallow Twilight
Subskrybuj:
Posty (Atom)








