Popularne posty

wtorek, 19 lipca 2011

Wywiad z wycięzcą MissFashiostyle'08

  Wywiad z askme:
Twilight: Dzieki że zgodziłaś się wziąć udział w moim wywiadzie.
A oto pytania:\
Twilight:1Jaka była twoja reakcja gdy dowiedziałaś się o swojej wygranej w konkursie?

askme:Ymm... nie traktuje takich konkursów zbyt poważnie. Napewno miłe uczucie ale powiązanie wygranej z tymi komentarzami które są daleko od prawdy nie za bardzo poprawiają humor :-)

Twilight:2.Czy byłaś zaskoczona czy raczej pewna swojej wygranej,bo inne zawodniczki aby wygrać spamowały*?

askme:Czy ja wiem, szczerze to obojętne mi było czy będę tą 1 czy ostatnią.. Nie byłam pewna swojej wygranej bo głosy wciąż rosły.. W konkursie brały udział naprawdę świetne stylizacje i wolałabym aby na moim miejscu stał ktoś inny.. lecz to moja wyobraźnia i tak sobie właśnie wyobrażałam missFS '8


Twilight:2Czy przed konkursem byłaś już że tak powiem sławna.Bo teraz możesz wszystko wygrałas 1000glamsów, które chciałby każdy mieć
czy coś zmieniło się w twoim FashionStylowym życiu?

askme:haha, to pytanie najbardziej mnie rozbawiło. Czy byłam sławna? Ja nie umiem odpowiedzieć na to pytanie.. lecz napewno nie. Nie uważam siebie za osobę bardzo znaną w świecie FS ale też 'kilka' osób by mnie prawdopodobnie rozpoznało.. Nie, nie jestem sławna. Ymm... czy mogę wszystko bo wygrałam 1000 glamsów? Nie, niekoniecznie :D Czy coś zmieniło się w moim ''FashionStylowym życiu'' ? Nie. Ciągle jest tak samo :3


Twilight:3Co zrobisz z tyloma glamsami?

askme:Prawdopodobnie ich nie wydam bo nie kupuje dużo ubrań za glamsy.. ewentualnie jakieś w OB lub w zwykłych butikach za max.6 g glamsów :-) (Gdyż za więcej się prawie nie zdarzają)

Twilight:4Czy bardzo zależało ci na wygranej, czy raczej było ci to obojętne?

askme:Było mi to obojętna, tak jak już wyżej napisałam. Nie traktuje tego jakoś poważnie.. No ale chciałam spróbować i udało się :-)


Twilight:I ostatnie pytanie:
5Czy fashionstyle dla ciebie to coś więcej niż gra, a może nie widzisz świata poza tą grą

askme:Nie. Oczywiście że nie.. FS jest dla mnie tylko zajęciem na nudę i wolny czas. Lubię rysować ubrania i robić różne banery i reklamy. Jeszcze tak nie jest ze mną źle abym nie widziała świata poza tą grą :-)
*spam-polecanie siebie namawianie np. w miss żeby głosować na tą osobę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz