Popularne posty

poniedziałek, 27 czerwca 2011

UWAGA!!! kONkUrSS...!!!

Organizuje konkurss na najlepszą okładkę Tygodnika FashionStyle. Zgłoszenia przyjmuje w komentarzach.
A zrobione przez was okładki wysyłajcie na mój e-mail ja je wstawię na bloga i wybiorę 3 najlepsze.
Te 3-najlepsze dostaną dyplomy które będą mogły wystawić na swoim blogu lub gdzieś indziej, oraz 3-najlepsze jeśli są zalogowane na FashionStyle polecę na moim blogu na fashionstyle. Pierwsza najlepsza okładka zostanie okładką tygodnika fashionstyle na 2-tygodnie.

2 komentarze: